Skip Navigation LinksAna Sayfa > Güncel > Etkinliklerimiz
ETKİNLİKLERİMİZ
< Tüm Etkinlikler

DEGİAD’ın Rahmetli Başkanları Adına DOÇEV Hatıra Ormanı Kuruluyor

19.02.2016

DEGİAD-Denizli Genç İşadamları Derneği’nin gelişimine önemli katkıları olan 7. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rahmetli Mehmet Güneş Özsoy ile 11. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rahmetli Sadık Emre Çaputçu adına “DOÇEV-DEGİAD-MEHMET GÜNEŞ ÖZSOY / SADIK EMRE ÇAPUTÇU HATIRA ORMANI” kuruluyor.

DEGİAD, Rahmetli başkanlarının anısını yaşatmak ve Denizli doğasının yeşertilmesine katkı sağlamak amacıyla DOÇEV’e 2.000 adet fidan bağışladı. DEGİAD’ın özel etkinliklerine katılım sağlayan kişi ve kurumlar adına düzenlenecek fidan bağış sertifikaları ve DEGİAD üyelerinin doğum günü kutlama fidan bağış kartları ile yapılacak fidan bağışları, ağaçlandırma çalışması geçtiğimiz yıllarda Denizli Orman İdaresi tarafından yapılan Tavas-Sarıabat ağaçlandırma bölgesinde oluşturulacak hatıra ormanına yönlendirilecek.

DEGİAD 7. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Merhum Mehmet Güneş Özsoy ve  DEGİAD’ın 11. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Merhum Sadık Emre Çaputçu adlarının yaşatılması amacıyla yapılacak olan Hatıra ormanı protokolü, Rahmetli başkanların yakınlarının, DEGİAD ve DOÇEV üyelerinin katıldığı organizasyonda, DEGİAD Yönetim Kurulu başkanı Melek Sözkesen ve DOÇEV Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Abalıoğlu tarafından 18 Şubat 2016 tarihinde imzalandı.

Bu vesileyle aramızdan ayrılmış olan DEGİAD’ın değerli başkanlarını rahmetle anıyor, anılarının fidanlarla yaşamasını diliyoruz.

 

 

 


 

Share to Facebook Share to Twitter Share to MySpace Stumble It Share to Reddit Share to Delicious Dahası...

Çevre Dostları Grubuna Üye Olun...

DOÇEV'le ilgili faaliyet ve duyurulardan haberdar olabilmek için çevre dostları grubumuza üye olun...

©2018 DOÇEV