Sertifika Fidan Bağışı

DOÇEV Fidan Bağış Sertifikası ve Örnek Metin. A4 ebatında olup özel dosyası ve zarfı ile takdim edilmektedir.

Nişan, nikâh, düğün, sünnet düğünü, işyeri açılışı, terfi, doğum günü vb. özel gün kutlamalarınız ile geçmiş olsun ve taziye mesajlarınızı DOÇEV fidan bağış sertifikası ile iletebilir, bu vesileyle yapacağınız fidan bağışlarınız ile daha yeşil ve temiz bir doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Bir fidan bağış sertifikasında en az 3 fidan bağışı alınmakta olup bir fidan bağış bedeli 10 TL’dir.

Fidan Bağış Sertifikası Siparişi Verilmesi:

DOÇEV’in 0.258 265 11 11 nolu telefonuna sipariş verilebileceği gibi, aşağıdaki sipariş formu doldurularak web sitesi üzerinden de sipariş verilebilir.

Fidan Bağış Sertifikası Siparişi Ne Zaman Verilebilir?

– Web sitesi üzerinden ve telefonla verilen siparişler, etkinlik saatinden en az 2 saat öncesine kadar kabul edilmektedir.
– Telefonla siparişler; hafta içi günlerde saat 8.30 ile 18.00 arasında, Cumartesi günleri saat 8.30 ile 13.00 arasında alınmaktadır. Pazar ve resmi tatil günlerinde sipariş alınmamaktadır.
– Web sitesi üzerinden Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde sipariş alınmamaktadır.

Denizli İli Harici İllere Fidan Bağış Sertifikası Gönderilmesi:

Denizli ili haricindeki illere kargo ile gönderim yapılmaktadır. 10 TL kargo bedeli alınmaktadır. Sertifikanın ilgiliye ulaşma süresi kargo şirketinin teslimatına bağlı olup, etkinlik tarihinde teslimat yapılacağı konusunda bir taahhüdümüz bulunmamaktadır.

Ödeme:

Fidan bağış sertifikasının tahsilatı DOÇEV tahsilât görevlilerine nakit olarak yapılabileceği gibi aşağıdaki banka hesabına havale de yapılabilir.

DOÇEV Fidan Bağış Sertifikası Bağışı Banka Hesap Bilgileri

DOÇEV – Doğa ve Çevre Vakfı

GARANTİ BANKASI / DENİZLİ – Denizli Şubesi

Şube Kodu: 47

IBAN: TR59 0006 2000 0470 0006 2941 42

    DOÇEV Fidan Bağış Sertifikası Sipariş Formu

    Etkinlik Örnekleri: N......... B........ Düğünü, / N........ B....... Nişanı / N........ B......... Sünnet Töreni /.......... İşyeri Açılışı / ........... Vefatı