Çelenk Fidan Bağışı

DOÇEV Çelenkleri

DOÇEV Cenaze Merasimi Çelenkleri

Nişan, nikâh, düğün, işyeri açılışı vb. özel gün kutlamalarınızda ve cenaze merasimlerine DOÇEV’in çelenklerini göndererek yapacağınız fidan bağışları ile daha yeşil ve temiz bir doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Sadece Denizli kent merkezinde çelenk hizmeti verilmekte olup, çelenk gönderi bağışı şehir içi 70 TL, Pamukkale 90 TL’dir.

Çelenk Siparişi Verilmesi:

DOÇEV’in 0.258 265 11 11 nolu telefonuna sipariş verilebileceği gibi, aşağıdaki sipariş formu doldurularak web sitesi üzerinden de sipariş verilebilir.

Çelenk Siparişi Ne Zaman Verilebilir?

– Telefonla siparişler; hafta içi günlerde saat 8.30 ile 16.00 arasında, Cumartesi günleri saat 8.30 ile 12.00 arasında alınmaktadır. Cumartesi saat 12.00 den sonra, Pazar ve resmi tatil günlerinde sipariş alınmamaktadır.

Web sitesi üzerinden Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde bu günler için sipariş alınmamaktadır.

– Web sitesi üzerinden veya telefonla verilen siparişler, etkinlik saatinden en az 2 saat öncesine kadar kabul edilmektedir.

Ödeme:

Web sitesi üzerinden sipariş verildiğinde bağış bedeli banka ödeme dekontunu siparişle beraber mutlaka gönderiniz. Ödeme dekontu gönderilmeyen siparişler için işlem yapılmamaktadır.

DOÇEV Çelenk Fidan Bağışı Banka Hesap Bilgileri

DOÇEV – Doğa ve Çevre Vakfı

GARANTİ BANKASI / DENİZLİ – Denizli Şubesi

Şube Kodu: 47

IBAN:TR59 0006 2000 0470 0006 2941 42

    DOÇEV Çelenk Sipariş Formu

    Örneğin; N.......... B.......... Düğünü, / N........ B.......... Nişanı / N......... B........... Sünnet Töreni / ............ İşyeri Açılışı /.............Cenaze Merasimi