Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

OKULLARA ÇEVRE EĞİTİM MATERYALLERİ GÖNDERİYORUZ…

26 Temmuz 2021 - 31 Temmuz 2021

OKULLARA ÇEVRE EĞİTİM MATERYALLERİ GÖNDERİYORUZ…

Toplumdaki çevre bilincini yükseltmek amacıyla uyguladığımız çevre eğitim çalışmalarımızda talep eden okullara materyal göndererek destek olmaktayız.

Bu kapsamda;

“Adana ili Tufanbeyli ilçesi Karsavuran İlkokulu’nda 3. ve 4. Sınıflara birleştirilmiş eğitim vermekteyim. 5 Temmuz itibariyle ‘Telafide Ben de Varım’ uygulaması gereği okullarımızda etkinlik faaliyetleri yapacağız. Ben de “Doğada Coğrafya”,   “Doğa ve Fen”  konusunu seçerek çocuklara çevresel farkındalıklarının gelişimi için kurs açtım. Fakat yeterli doküman, faaliyet raporu, seviyelerine yönelik tanıtıcı materyal gibi eksikliklerimiz olduğu için sizlere şahsen müracaat etmek istedim. Okuldaki öğrencilerimize yönelik broşür, afiş ya da çeşitli materyallere ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olursanız memnun oluruz.” mesajı ile DOÇEV’e ulaşan Karsavuran İlkokulu öğretmenlerinden Aydan Gürağaç’a afiş, broşür, atıl pil kumbarası gibi materyaller gönderdik.

Okulda çevre köşesi oluşturarak çalışmayı gerçekleştiren duyarlı öğretmenimizi, okul yönetimini, çevreye duyarlı nesiller yetiştirmek için çabalayan öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyor, daha yeşil ve temiz bir dünyada yaşamalarını diliyoruz.