Sertifika Fidan Bağışı

DOÇEV Fidan Bağış Sertifikası ve Örnek Metin. A4 ebatında olup özel dosyası ve zarfı ile takdim edilmektedir.

Nişan, nikâh, düğün, sünnet düğünü, işyeri açılışı, terfi, doğum günü vb. özel gün kutlamalarınız ile geçmiş olsun ve taziye mesajlarınızı DOÇEV fidan bağış sertifikası ile iletebilir, bu vesileyle yapacağınız fidan bağışlarınız ile daha yeşil ve temiz bir doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Bir fidan bağış sertifikasında en az 3 fidan bağışı alınmakta olup bir fidan bağış bedeli 15 TL’dir.

Fidan Bağış Sertifikası Siparişi Verilmesi:

DOÇEV’in 0.258 265 11 11 nolu telefonuna sipariş verilebileceği gibi, aşağıdaki sipariş formu doldurularak web sitesi üzerinden de sipariş verilebilir.

Fidan Bağış Sertifikası Siparişi Ne Zaman Verilebilir?

– Telefonla siparişler; hafta içi günlerde saat 8.30 ile 16.00 arasında alınmaktadır. Hafta içi saat 16.00’den sonra verilen siparişler için ertesi gün işlem yapılmaktadır. Cumartesi – Pazar ve resmi tatil günlerinde bu günler için telefonla sipariş alınmamaktadır.

– Web sitesi üzerinden siparişler; Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde, bu günler için sipariş alınmamaktadır. 

Denizli Kent Merkezi Harici İlçe ve İllere Fidan Bağış Sertifikası Gönderilmesi:

Denizli kent merkezi haricindeki ilçe ve illere kargo ile gönderim yapılmaktadır. 15 TL kargo bedeli alınmaktadır. Sertifikanın ilgiliye ulaşma süresi kargo şirketinin teslimatına bağlı olup, etkinlik tarihinde teslimat yapılacağı konusunda bir taahhüdümüz bulunmamaktadır.

Ödeme:

Web sitesi üzerinden verilen siparişlerde  fidan bağış bedeli ve varsa kargo bedeli (Denizli ili merkezi dışındaki İlçeleri ve diğer iller için) aşağıdaki banka hesabına yatırarak, ödeme dekontunu siparişle beraber mutlaka iletiniz. Ödeme dekontu iletilmeyen  siparişler için işlem yapılmamaktadır.

DOÇEV Fidan Bağış Sertifikası Bağışı Banka Hesap Bilgileri

DOÇEV – Doğa ve Çevre Vakfı

GARANTİ BANKASI / DENİZLİ – Denizli Şubesi

Şube Kodu: 47

IBAN: TR59 0006 2000 0470 0006 2941 42

    DOÇEV Fidan Bağış Sertifikası Sipariş Formu

    Etkinlik Örnekleri: N......... B........ Düğünü, / N........ B....... Nişanı / N........ B......... Sünnet Töreni /.......... İşyeri Açılışı / ........... Vefatı