Gizlilik Politikamız

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI veri tabanında bulunmaktadır. DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI`ndaki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “Abone İşlemleri” nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI, hem de DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI’nın diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI tarafından paylaşılmamaktadır. DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiçbir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

• Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
• DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI`nın kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
• Kullanıcının, DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI`ndan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
• Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (iş birliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
• Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI portalındaki online aktivite, gerekse DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI`na bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

“DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI web sitesi” veya “Web Sitesi”; DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI `na ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen DOÇEV DOĞA VE ÇEVRE VAKFI web sitesini kullanmadan önce kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.